Par mums

Veselība sākas ar dzīvesveidu, ar uzturu, kustībām un dzīvesprieku

Protams, ir lietas un apstākļi, kurus nespējam ietekmēt – vecums, dzimums, iedzimtība… Bet ir daudz izvēļu, kuras labprātīgi veicam ik dienu – smēķēt vai nesmēķēt, pārēsties vai ēst mazāk un veselīgāk, iet vairāk kājām vai palikt dīvānā. 

Attīstījusies ir ne tikai medicīna un zinātne, bet pieaugusi arī cilvēku izpratne par veselīgu dzīvesveidu. Pateicoties tam, varam attālināt vai pat novērst dažādas slimības, pagarināt dzīvi un saglabāt stipru veselību pēc iespējas ilgāk. 

Vidusjūras diētas pozitīvā ietekme uz veselību, dzīves kvalitāti un mūža ilgumu ir zinātniski pierādīta. Lai atbalstītu un iedrošinātu ikvienu veselīgam dzīvesveidam, kopā ar domubiedriem un pacientu biedrību ParSirdi.lv, esam radījuši Vidusjūras diētas iedvesmas platformu.

Te uzkrāsim informāciju, kas balstīta zinātniskos pētījumos un ekspertu ieteikumos. Mājaslapu pastāvīgi papildināsim ar jauniem ārstu un citu ekspertu pārbaudītiem ieteikumiem un atklājumiem sirds veselības un uztura jomā, kā arī labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem.